РУС УКР

Килимок купити оптом

Килимок купити оптомНе буває будинків, в яких не вписався б м'який теплий килимок. Купити оптом одне з найпоширеніших виробів текстильної промисловості виявляється необхідним для дуже багатьох підприємств. Якщо офіси в Україні найчастіше орендують приміщення і не інвестують в комфортні умови роботи, то готелі потребують якісного покритті підлоги, так як їх співробітники проводять на робочому місці найбільше часу. Наявність килимка у ванній кімнаті, біля ліжка або під робочим столом грає важливу роль не тільки в формуванні іміджу закладу. У тих готелях і підприємствах, які купили у нас оптом якісні килимки, які не розноситься бруд, а в душових і біля технічних мийок рідше зафіксовані нещасні випадки.

Щоб забезпечити безпеку своїм співробітникам і затишок для постояльців, ми рекомендуємо ознайомитися з різноманітністю килимків КОМФОРТ від виробництва «ТЕКС-М». Ми пропонуємо невеликі м'які покриття підлоги різного формату. В асортименті представлені не тільки килимки з вирізами для туалету, але також у Вас є можливість купити оптом комплекти килимків. У набір входить виріб з вирізом під унітаз і з округленими куточками овальний або прямокутний на вибір. Також ми готові виконати індивідуальне замовлення на виготовлення комплекту будь-якого розміру. Вартість доступних виробів вказана на офіційному сайті «ТЕКС-М».

Крім цього, в каталозі нашої компанії представлена ​​накладка на сходи виробництва Нідерландів. Даний пристрій призначений для того, щоб зробити пересування по сходах більш безпечним. Закруглений килимок, які купити оптом можна у нас по телефону, надійно наклеюється на поверхню ступені навіть зі слизькою поверхнею. Ознайомитися з параметрами вироби можна на нашому сайті.

Великі килими в холі, в передпокої, біля ліжка і у ванній кімнаті не просто красиві - вони створені для зручності і затишку. Якісний килимок, купити оптом який в Україні можливо за оптимальною ціною, надійно кріпиться на поверхню підлоги, вбирає вологу і легко чиститься. Килими виробництва компанії «ТЕКС-М» виконують всі ці функції і доступні для українців з 1996-го року.


Щоб зробити замовлення на індивідуальне виготовлення або доставку готових килимків оптом, купіть їх прямо по телефону, який вказаний на офіційному сайті підприємства.

сайт створено компанією продажа сайта